PODSUMOWANIE ROKU

To był dla nas niesamowity rok! A w zasadzie połowa, bo przygoda z Fundacją zaczęła się w czerwcu 2021r. Wówczas na portalu pomagam.pl utworzyliśmy zbiórkę, której celem było zebranie środków na stworzenie Fundacji... i oto jesteśmy. 🙂 Przez te pół roku wsparło nas ponad 100 osób, a siła wsparcia niezmiennie budzi nasze uznanie i szacunek.

Pierwsze miesiące działalności związane były przede wszystkim z organizacją. Nie było lekko, ale nikt z nas na to nie liczył. Dzięki ciężkiej pracy i długich godzinach spędzonych przy telefonie i komputerze, prosząc o wsparcie i wysyłając wnioski o darowizny, udało się "stanąć na nogi" i zabrać się do organizacji naszej pierwszej akcji - Świątecznej Paczki dla Małego Bohatera. Do końca listopada zebraliśmy niemal 30 zgłoszeń, a finał akcji przypadł na połowę grudnia. Organizacja 30 paczek była nie lada wyzwaniem, ale jednocześnie była olbrzymią przyjemnością.  Dostaliśmy od naszych Małych Bohaterów mnóstwo wyrazów wdzięczności i radości z otrzymanych prezentów. Zdjęcia, filmiki i kartki z podziękowaniami były dla nas najlepszym prezentem, jaki mogliśmy otrzymać! Dziękujemy!

W nadchodzącym, 2022 roku, czeka nas wiele nowych, trudnych wyzwań. Największym będzie utrzymanie Fundacji, żeby mogła realizować kolejne pomysły (a mamy ich wiele!). Bez Waszego wsparcia będzie to niezwykle trudne, dlatego zachęcamy, żebyście w dalszym ciągu nas wspierali.

Żegnając 2021 rok, życzymy Wam przede wszystkim zdrowia i dużo siły do walki z przeciwnościami losu. Oby nowy rok okazał się dla nas wszystkich łaskawszy. 🙂